Despre Noi Dacia Renault Nissan Renault Ocazie Contact Cariera
Date de Contact
Pentru informatii, va rugam sa ne vizitati la Showroom-ul de la adresa de mai jos, sau puteti sa luati legatura cu noi la numerele de telefon ori la adresele de email mentionate in continuare.
Showroom & Service

BACAU, Calea Republicii, Nr. 185,
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
Email: office@dedemanauto.ro
web: http://www.dedemanauto.ro
Showroom & Service

ONESTI, Str. Slanicului Nr. 10A;
Tel: 0334-405.010
Fax: 0334-405.010
Email: onesti@dedemanauto.ro
web: http://www.dedemanauto.ro

Catalin Mardare
Director Executiv
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
catalin.mardare@dedemanauto.ro
Angela Nechita
Director Vanzari
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
angela.nechita@dedemanauto.ro
Smarandita Trofin
Director Marketing
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
smarandita.trofin@dedemanauto.ro
Bogdan Movila
Sef Vanzari Dacia
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
bogdan.movila@dedemanauto.ro
Alexandru Spiridon
Sef Vanzari Nissan + Teren
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
alexandru.spiridon@dedemanauto.ro
Octavian Orzata
Sef Vanzari Vehicule Ocazie
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
octavian.orzata@dedemanauto.ro
Rodica Rachieru
Sef Vanzari Piese Schimb
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
rodica.rachieru@dedemanauto.ro
Adrian Ghilasa
Dir. Service BACAU
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
adrian.ghilasa@dedemanauto.ro
Eduard Gott
Dir. Tehnic BACAU
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
eduard.gott@dedemanauto.ro
Ioan Rachieru
Dir. Piese Schimb
Tel: 0234-576.345
Fax: 0234-576.345
ioan.rachieru@dedemanauto.ro
Gabriel Vranceanu
Dir. Service ONESTI
Tel: 0334-40.50.10
Fax: 0334-40.50.10
gabriel.vranceanu@dedemanauto.ro